PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

2019-09-01 | cała Polska

Podstawowe obowiązki:

• Rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym terenie,
• Realizację planów sprzedaży,
• Pozyskiwanie nowych klientów,
• Dbanie o wysoką jakość sprzedaży i obsługi klientów,
• Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy,
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku.

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B) produktów dla firm z branży narzędziowej, motoryzacyjnej, przemysłowej, budowlanej, chemicznej, ogrodowej lub pokrewnych.
• Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji biznesowych,
• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
• Znajomość rynku lokalnego i potencjalnych klientów – firm z branży przemysłowej, budowlanej, motoryzacyjnej, ogrodniczej będzie dodatkowym atutem.
• Dobra znajomość MS Office,
• Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),
• Prawo jazdy kat. B,
• Inicjatywa i kreatywność w pozyskiwaniu klientów,
• Orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy,
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• Umowę o pracę w renomowanej firmie,
• Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń premiujący osiągane wyniki,
• Samochód służbowy,
• Smartfon z aplikacją do obsługi klientów.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

PRACOWNIK MAGAZYNOWY / PAKOWACZ

2019-09-01 | Gdańsk

• Bieżąca obsługa magazynu,
• Realizacja przyjęć towarów,
• Odpowiednie rozmieszczenie przyjętego towaru na regałach,
• Nadzór na realizacją i wysyłką zamówień,
• Realizacja zgodnie ze zleceniem wydań towarów dla Klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
• Dbałość o powierzony towar,
• Aktywne uczestnictwo w zaplanowanych inwentaryzacjach,
• Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
• Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej i pracy magazynowej,
• Umiejętność pracy w grupie,
• Zaangażowanie w pracy,
• Sumienność i rzetelność wykonywania zadań,
• Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem
• Wykształcenie średnie techniczne
• Komunikatywność,
• Umiejętność rozwiązywania problemów i decyzyjność.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie na podstawie umowy o pracę,
• Ciekawa praca w młodym i dynamicznym zespole
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju,
• Wynagrodzenie stałe oraz premia uzależniona od wyników pracy.